1. Přípravná třída

Tři králové a naše tvoření.Poslech písničky a příspěvek do kasičky.

Procházka na školní hřiště Procházka na školní hřiště Procházka na školní hřiště
Procházka na školní hřiště

Zimní vyházka na školní hřiště.

Betlém

Procházka do Proboštova za betlémem. Děti už se moc těší na Vánoce.

Procházka do proboštova Procházka do proboštova Procházka do proboštova

Vánoce

Krájení jablíčka,pouštění lodiček,zpívání koled, dárečky, dobrůtky a spoustu radosti a vánoční pohody si užily děti na vánoční besídce. Všem přejeme krásné Vánoce a šťastný Nový rok 2024.

Vánoce Vánoce Vánoce
Vánoce

Barevný podzim

Barevný podzim Barevný podzim Barevný podzim
Barevný podzim Barevný podzim

Svatomartinský týden v PT-01

Svatomartinský týden v PT-01 Svatomartinský týden v PT-01 Svatomartinský týden v PT-01
Svatomartinský týden v PT-01

Podzimní tvoření

Krásné,podzimní tvoření s rodiči a jejich dětmi. Výrobky byly moc krásné a všichni jsme si to moc užili.

Podzimní tvoření Podzimní tvoření Podzimní tvoření
Podzimní tvoření Podzimní tvoření

Podzimní sovy

Podzimní sovy Podzimní sovy Podzimní sovy

Podzimní stezka za zvířátky

Slunečné dopoledne na konci října strávily naše přípravné třídy v přírodě. Zvířátka z projektu „Se Sokolem do života“ je provázela celou cestu, na které děti nacházely a plnily úkoly, protáhly si těla, zopakovaly si to, co se v přípravce zatím naučily, našly poklad, který hlídal Sokolík Pepík a nakonec se venku i nasvačily.

Těšíme se na další úkoly a činnosti, které nachystala Česká obec sokolská.

U dětí má Sokolík Pepík i ostatní zvířátka velký úspěch a do všech aktivit se nadšeně zapojují.

Podzimní stezka za zvířátky Podzimní stezka za zvířátky Podzimní stezka za zvířátky
Podzimní stezka za zvířátky Podzimní stezka za zvířátky

Za přípravné třídy Štěpánka Jičínská

Jablickovy týden

Velmi pestrý a krásný týden.Probehla výstava jablíček, modelování jablek ,obtiskavani jablek a hrušek -vytvorily.kompot.Deti soutěžily, házely jablko do koše,koulely jablkem ve dvojicích a plnily další zajímavé úkoly . Závěrem z jablek upekly štrůdl a pozvaly paní kuchařky a paní uklízečku na jablickovy raut.

Jablickovy týden Jablickovy týden Jablickovy týden

Přišel podzim

Děti si vyprávěly o podzimních měsících, jaké nastaly změny v přírodě (zbarvení listů, počasí, oblečení,co se zklizi na zahrádkách a o přírodninách.Spolecnou prací vytvořily krásného ježka a barevné listy.

Přišel podzim Přišel podzim Přišel podzim