7.Třída | 6.Třída | 5.Třída | 4.Třída | 3.Třída | 2.Třída | 1.Třída

Naše práce v době pandemie

skupina p. uč. Křepelové 4. a 3. třída

Naše práce v době pandemie Naše práce v době pandemie Naše práce v době pandemie
Naše práce v době pandemie

Projekt „Domestos pro školy“

Projekt „Domestos pro školy“ Projekt „Domestos pro školy“ Projekt „Domestos pro školy“
Projekt „Domestos pro školy“

Záložka do knihy spojuje školy: „List za listem – baví mě číst“

říjen 2019

Cílem projektu je navázání kontaktů mezi českými a slovenskými základními školami a hlavně podpora čtenářství prostřednictvím výměny vyrobených záložek do knih. Naší partnerskou školou byla ZŠ Teodora Jozefa Moussona z Michalovic, které tímto děkujeme za doručené záložky.

Záložka do knihy spojuje školy:  „List za listem – baví mě číst“ Záložka do knihy spojuje školy:  „List za listem – baví mě číst“ Záložka do knihy spojuje školy:  „List za listem – baví mě číst“
Záložka do knihy spojuje školy:  „List za listem – baví mě číst“

Mgr. Hana Capuličová

Tvoříme

září 2019
Tvoříme Tvoříme Tvoříme
Tvoříme

Světluška

10. a 11. září 2019

Děti z naší třídy podpořily sbírku Nadačního fondu Českého rozhlasu „Světluška“, která je založena již od roku 2003 a pomáhá lidem se zrakovým postižením. Moc děkujeme.

Světluška Světluška Světluška

Mgr. Hana Capuličová