Informační panel

Vážení rodiče, zákonní zástupci!

Dovolte mi, abych Vám představila novinku, která vychází vstříc veřejnosti a Vám - rodičům, zákonným zástupcům.

Ve vestibulu Základní školy Novosedlice, okres Teplice je nově nainstalován informační panel s dotykovým displejem. Zde si můžete prohlédnout nejen webové stránky školy, ale také se můžete přihlásit na Bakaláře, přečíst si zprávy od vyučujících, zkontrolovat klasifikaci Vašich dětí. Tento informační panel bude zpřístupněn od 3. 9. 2018 denně (po – pá) vždy od 7,00 do 15,30h.

Před použitím si, prosím, přečtěte návod k použití.

Návod k použití informačního kiosku

PC ovládáte dotykovým panelem. Prosíme, netlačte na něj, aby nedošlo k jeho poškození. Dále vás upozorňujeme, že webové stránky (včetně Bakalářů ) mohou nabíhat o něco déle. Mějte ,prosím, strpení. Děkujeme.

Prohlížení webových stránek školy

• Na webových stránkách školy se právě nacházíte. (Naleznete zde informace o škole, fotky tříd, foto školy a i novou virtuální prohlídku. )
  • Pro ukončení prohlížení webu klikněte na bílý nápis ZŠ Novosedlice, který najdete v levé horní části stránek.

Přístup na bakaláře

• Na webových stránkách školy klikněte vpravo nahoře na Logo Bakaláři, po té budete přesměrováni na web bakalari.zsnovosedlice.cz
  • Přihlaste se vaším přístupovým jménem a heslem, které jste obdrželi od třídního učitele.
  • Následně se můžete podívat na prospěch či na přijaté zprávy od učitelů.
  • Pro ukončení prohlížení bakalářů stačí kliknout mimo označené stánky. Bakaláři vás sami odhlásí.

Je zakázána jakákoliv manipulace s počítačem - vypínaní, přenastavování, manipulace s dotykovým monitorem apod.!!!

V případě jakéhokoliv problému volejte na tel. č. 417 539 857 nebo 736 633 338.