Odborné učebny

Hudebna - přízemí školy

NOVĚ VYBUDOVANÁ
Slouží nejen k povinné výuce hudební výchovy, ale je také využívána pro hodiny dramatické výchovy, nepovinných předmětů: sborový a přípravný zpěv atd.

Hudebna Hudebna Hudebna
Hudebna

Kuchyňka - přízemí školy

V současné době slouží nově vybudovaná učebna jako přípravná třída a je také využívána pro výuku vaření, jako součást pracovních činností. Byly zde zabudovány do nové linky kvalitní elektrospotřebiče a děti zde tráví hodiny vaření a výuky ke zdraví, kde se učí připravovat zdravé pokrmy. Dopoledne je zde učebna přípravné třídy.

Kuchyňka Kuchyňka

Počítačové učebny, učebna přírodovědných předmětů
Jazyková učebna s interaktivní tabulí a učebna chemie

V rámci akce " Internet do škol " jsme získali 6 + 1 PC. Během dalším let se nám podařilo získat dalších 6 PC. Slouží k výuce pracovních činností - Práce s počítačem Informatiky, kroužků výpočetní techniky a internetu. Zároveň slouží pro výuku dalších předmětů s využitím výukového SW na matematiku, český jazyk, anglický a německý jazyk, výtvarnou výchovu, biologii - svět hmyzu, část rodinné výchovy - sexuální výchovu.

Učebna využívaná na výuku přírodovědných předmětů: chemie, fyziky, přírodopisu a laboratorních prací. Nově zabudováno 12 počítačů. Vzhledem k dobrému elektronickému vybavení je učebna využívána i ostatními vyučujícími jiných předmětů.

PC učebny PC učebny PC učebny

Čítárna a knihovna – II.patro školy

Ve druhém patře školy je umístěna školní knihovna, která nabízí velké množství kvalitních knih jak pro individuální, tak pro společnou četbu. Knihovna prošla na jaře 2017 velkou rekonstrukcí a nyní nabízí žákům i vyučujícím ZŠ NOVOSEDLICE příjemné relaxační prostředí. Provádí se také převedení inventarizace knih i převedení inventarizace knih do veřejného systému Bakaláři.

Knihovna Knihovna Knihovna
Knihovna Knihovna