1. Přípravná třída

Pohádkový les

31.5.2019

V pátek 31.5.2019 jsme oslavili s dětmi jejich svátek MDD.Pěšky jsme došli až do pohádkového lesa u botanické zahrady. Děti plnily úkoly a poznávaly postavičky z pohádek Za odměnu dostal každý zmrzlinu,chvilku si prohrály a s veselou náladou se vrátily zpět do školy.Vsichni si to řádně užili - děti i paní učitelky.

Pohádkový les Pohádkový les Pohádkový les

Farma v Proboštově

24.5.3019

Dne 24.5.3019 jsme navštívily s dětmi mini- farmu v Proboštově. Děti se seznámily se zvířátky, mohly si je nakrmit, pohladit Zajezdily si na koních a na závěr si všichni opekli burřtíka. Den se dětem velmi líbil.

Farma v Proboštově Farma v Proboštově Farma v Proboštově
Farma v Proboštově Farma v Proboštově

Čarodějnický den

Tak jako každý rok i letos jsme s dětmi v úterý 30.4.3019 měli čarodějnický den.Děti přišly v krásných kostýmech a celý den byly převlečené za čarodějnice a čaroděje.

Ráno ve třídě jsme vařili kouzelný lektvar, z písku lovili mušle a z pavučiny pavouky. Zazpivali jsme si čarodějnickou píseň a zavičili čarodějnickou rozcvičku.

Po svačince jsme odešli na hřiště, kde jsme si zasoutěžili, prolétli na koštěti a na závěr nakreslili křídou pavouka a pavučinu.

Den byl plný zábavy a moc se nám povedl. Odměnou dětem bylo čarodějnické vysvědčení.

Čarodějnický den Čarodějnický den Čarodějnický den

Návštěva nemocnice

Děti se seznámily s prostředím dětského oddělení, zejména při hospitalizaci.Vyzkoušely si,jak se měří tlak,teplota,poslechly si tlukot svého srdíčka, byla jim představena infuze a jak se zavádí kanyla a jak probíhá uspání při zákroku pod narkózou. Bylo to velmi hezké a pro děti dobrodružné.Moc se jim to líbilo a nám pedagogům také.Velke díky sestřičkam z dětského oddělení.

Návštěva nemocnice Návštěva nemocnice Návštěva nemocnice
Návštěva nemocnice Návštěva nemocnice

Jiřina Rulfová a Monika Šrédlová

Představení s papoušky

Dětem se moc líbilo, děkujeme panu Jarešovi.

Představení s papoušky Představení s papoušky Představení s papoušky
Představení s papoušky

Slavíme narozeniny a opět mlsáme.

Slavíme narozeniny a opět mlsáme. Slavíme narozeniny a opět mlsáme. Slavíme narozeniny a opět mlsáme.
Slavíme narozeniny a opět mlsáme.

Maškarní karneval

Únor je měsíc plesů, maškarních karnevalů. I my děti z přípravných tříd jsme měly krásný maškarní karneval plný soutěží, tance a zábavy.

Masky byly opravdu všechny krásné.

Maškarní karneval Maškarní karneval Maškarní karneval
Maškarní karneval

Zimní tvoření

Zimní tvoření Zimní tvoření

Povolání

Povídali jsme si o povolání a nejvíce nás zaujal kuchař. Protoze máme rádi dobré a zdravé jídlo, tak jsme si takového kuchaře vyrobili. Moc se nám povedl.

Povolání Povolání Povolání

Tvořivé dílničky

Návštěva tvořivých dílniček v Novosedlicích a výroba rámečku na fotografii.

Tvořivé dílničky Tvořivé dílničky Tvořivé dílničky
Tvořivé dílničky

Pizzeria Poe Poe

29.11.2018

Dnes 29.11.2018 jsme navštívili s dětmi pizzerii Poe Poe v Galerii.Děti si prohlédly místnost,kde se pizza vyrábí.Pak měly u stolečku připravené ingredience a samy si pizzu dozdobily - každý podle své chuti. Všem se pizza noc povedla a hlavně chutnala.Uzili jsme si báječné odpoledne.

Pizzeria Poe Poe Pizzeria Poe Poe Pizzeria Poe Poe

J.Rulfová, M.Šrédlová

Planetárium

14.11.2018

Dne 14.11.2018 jsme přípravná třída O1 navštívili planetárium.Nekteri z nás tam nikdy nebyli,ale všem se nám tam moc líbilo

Planetárium Planetárium Planetárium

Podzimní tvoření pro rodiče s dětmi

18.10.2018

Ve čtvrtek 18.10.2018 proběhlo v přípravné třídě „Podzimní tvoření pro rodiče s dětmi“. Sešlo se opravdu hodně rodičů a vytvořili nádherné podzimní výrobky,které si po té odnesli domů.Všem moc děkuji za účast.Odměnou jim byla sladká tečka na závěr s kávou.Uz teď se těšíme na tvoření vánoční.

Podzimní tvoření pro rodiče s dětmi Podzimní tvoření pro rodiče s dětmi Podzimní tvoření pro rodiče s dětmi
Podzimní tvoření pro rodiče s dětmi Podzimní tvoření pro rodiče s dětmi

Jiřina Rulfová, Monika Šrédlová

Podzimní ježci